Top

Včelí medvídci

 

MAILOVÁ ADRESA VČELÍCH MEDVÍDKŮ

medvidci.zizkovo@gmail.com

 

 

ZPRÁVA PRO RODIČE A NAŠE VČELÍ MEDVÍDKY

Ahoj Včelí medvídci, milí rodiče,

všechny vás srdečně zdravíme ze školky a hned v úvodu oznamujeme, jak moc nás mrzí, že se teď nemůžeme potkávat, společně si hrát, tvořit, nebo se učit něčemu novému.

Snažte se, prosím, každý den něčím zpříjemnit, pořád je dost hezkých věcí, které můžou vykouzlit úsměv na tváři a dobrou náladu. Zajděte ven na procházku, uvařte nebo upečte si dobrotu, přečtěte knížku, zatancujte si, zazpívejte, pro radost si nechte zahrát v rádiu písničku na přání, zkuste si společně zacvičit "Pozdrav slunci", kterým se každý den vítáme ve školce. Věříme, že vymyslíte spoustu dalších činností, jak si udělat dny hezčí.

Od pondělí vám budeme na naše stránky vkládat různé aktivity, výtvarné náměty atd. Předškoláci dostanou složku s opravdu velkým množstvím pracovních listů a budeme rády, když nám napíšete, pošlete třeba fotku nebo nějaký váš nápad.

Mějte se všichni krásně, hlavně buďte zdraví, doufáme a těšíme se, že jarní kytičky budeme v parku pozorovat už zase společně. Všem rodičům přejeme hodně sil v tomto boji... Eva a Jana.

 

 

 

VZKAZ PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ

Prosíme o zpětnou vazbu, ideálně jednou týdně nejlépe formou mailu (viz výše), jak se práce dětem dařila, v čem se cítily dobře a co jim naopak nešlo. Dbejte, prosím, u dětí na správný úchop tužky a zdravé sezení. Budeme rády za občasné foto některých vypracovaných pracovních listů. Obracejte se na nás s dotazy, budeme ve spojení. Eva a Jana. 

Galerie