Top

Výsledky přijímacího řízení pro rok 2024/2025

Předkládáme výsledky zápisu dětí do MŠ a důležité informace pro přijaté i nepřijaté.


Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

ZDE

Věnujte, prosím, pozornost níže uvedeným informacím - pro rodiče přijatých i nepřijatých dětí. 

 

 

 

Informace pro rodiče přijatých dětí

Vážení rodiče,

Vaše dítě bylo přijato do MŠ Žižkovo nám. od 1. 9. 2024. Informační schůzka, na které si převezmete rozhodnutí a další důležitou dokumentaci před nástupem do MŠ, proběhne přibližně v polovině června - konkrétní termín pošleme v pozvánce mailem (jakmile budeme mít potvrzen skutečný nástup dětí). 

Vzhledem k posunutí schůzky do druhé poloviny června Vám zašleme samostatným mailem informace o možnostech adaptace v MŠ v průběhu měsíce června.

V tuto chvíli čeká mnoho dalších rodičů na případné uvolnění místa - prosím tedy, abyste nám co nejdřív po zveřejnění výsledků dalších škol napsali nebo zavolali, zda Vaše dítě skutečně nastoupí. V opačném případě Vás žádáme o zpětvzetí žádosti - po telefonické domluvě v MŠ (608 743 252).

Věřím, že vzájemnou ohleduplností proběhne i následující fáze přijímacího řízení bez velkých obtíží. 

Informace pro rodiče nepřijatých dětí

Vážení rodiče,

Vaše dítě nebylo v první fázi rozhodování přijato do mateřské školy. Stalo se tak z důvodu nedostatečné kapacity (obdržela jsem 151 žádostí). 

Žádáme Vás, abyste si rozhodnutí o nepřijetí vyzvedli proti podpisu přímo v ředitelně MŠ Žižkovo nám. 3 v následujících termínech:

23. 5. 8-12hod; 14-16hod.
24. 5. 8-12hod.
27. 5. 8-12 hod.
28.5. 8-12 hod.; 14-16hod.

Vám, kteří jste uvedli datovou schránku, rozhodnutí pošleme tam. 

Do MŠ byli v letošním roce přijati pouze předškoláci a děti s odkladem školní docházky, dále sourozenci dětí, kteří jsou k nám přijati, a to pouze ti, kteří do konce srpna dosáhnou 3 let. Od rodičů přijatých dětí očekávám zprávu, zda do MŠ nastoupí či nikoliv. V případě uvolnění místa budeme telefonicky kontaktovat dalšího zájemce v celkovém pořadí nepřijatých. 

Prosíme, v tuhle chvíli nás nekontaktujte telefonicky, nemá žádný význam podávat písemné odvolání. Nastává další fáze zápisu, kdy se rodiče budou rozhodovat, kam nastoupí, a postupně se celý proces usadí.
Chcete-li přesto vyjádřit svůj zájem o naši mateřskou školu, pošlete nám informaci v mailu. Někdy dojde k uvolnění místa i těsně před začátkem školního roku nebo v průběhu, budeme tak mít přehled, koho oslovit v době, kdy už většina dětí bude v nějaké MŠ umístěna a přijímací řízení ukončeno.

Děkuji za pochopení a trpělivost, ať se situace kolem zápisu brzy a dobře vyřeší.   

Zpět